Jungle Panoramic View Ph With Beach Club Shuttle & Gym
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Zwembad Oneindige zwembad | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Spa en ontspanning Spa en wellnesscentrum Solarium Complete lichaamsmassage Hoofdmassage Rugmassage Waxen Lichaamsscrub Lichaamspakking Gezichtsbehandelingen Jacuzzi Manicure Pedicure |
| Eten op locatie Restaurant Snackbar aan het zwembad | Kindvriendelijk Kinderzwembad | Airconditioning |
Jungle Panoramic View Ph With Beach Club Shuttle & Gym Tulum Pueblo appartement van 120 m² ligt in de La Veleta wijk van Tulum Pueblo op 4 km afstand van het Maya Ruïnes van Tulum en beschikt over een wellnesscentrum. Dit appartement biedt een massagekamer, een solarium en een sauna en verwelkomt gasten met extra ontspanning via lichaamspakkingen, een lichaamsscrub en pedicure.
Dit 1-badkamer appartement is gelegen op 10 minuten rijafstand van de Cenote Cristal. Het Nationaal Park Tulum ligt op 4,1 km van deze accommodatie.
Jungle Panoramic View Ph With Beach Club Shuttle & Gym appartement biedt uitzicht op de berg en heeft een balkon en een zitruimte uitgerust met airconditioning. Voor extra gemak zijn een bubbelbad en een apart toilet beschikbaar bij dit appartement. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en handdoeken.
Jungle Panoramic View Ph With Beach Club Shuttle & Gym appartementen bieden voorzieningen voor het zelf koken, zoals een kitchenette, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten. Geniet van uw verblijf op een terras.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Lift
- ATM/Geldautomaat
- Kapper
- Koffiebar
- Brandblussers
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Keukengerei
- Restaurant
- Snackbar aan het zwembad
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Oneindige zwembad
- Parasols
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
- Spa en wellnesscentrum
- Solarium
- Sauna
- Jacuzzi
- Pedicure
- Manicure
- Waxen
- Lichaamsscrub
- Gezichtsbehandelingen
- Behandelruimte
- Lichaamspakking
- Rugmassage
- Hoofdmassage
- Complete lichaamsmassage
- Voetmassage
- Fitnesscentrum
- Openluchtbad
- Makeup services
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Huishouding
- Wasserij
- Stomerij
- Tours/Ticketservice
- Boodschappenservice
- Winkels/ Commerciële diensten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Zithoek
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Kinderzwembad
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in dit gezinsvriendelijke Jungle Panoramic View Ph With Beach Club Shuttle & Gym appartement?
Dit gezinsvriendelijke Jungle Panoramic View Ph With Beach Club Shuttle & Gym appartement heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Is er openbaar vervoer naast Jungle Panoramic View Ph With Beach Club Shuttle & Gym appartement?
De dichtstbijzijnde bushalte is Vanes foraneas en deze bevindt zich op 15 minuten wandelen van Jungle Panoramic View Ph With Beach Club Shuttle & Gym appartement. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar dit gezinsvriendelijke Jungle Panoramic View Ph With Beach Club Shuttle & Gym appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij dit gezinsvriendelijke Jungle Panoramic View Ph With Beach Club Shuttle & Gym appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 120 vierkante meter. - ❓
Heeft dit gezinsvriendelijke Jungle Panoramic View Ph With Beach Club Shuttle & Gym appartement een eigen zwembad?
Dit gezinsvriendelijke Jungle Panoramic View Ph With Beach Club Shuttle & Gym appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.